O Firmie :: Kominy :: Cennik :: Gdzie jesteśmy :: Galeria :: Kontakt

Wybierz pozycję menu aby zobaczyć opis !

Napisz do nas

Masz pytania ? Napisz !!!Galeria Kominów

Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych kominów i wkładów kominowych realizowanych przez firmę Nowak-Kominy.

Przez cały czas naszej działalności wybudowaliśmy setki kominów, te prezentowane w tej galerii to tylko niewielki wycinek naszej działalności.
Galeria jest w trakcie budowy więc cały czas dodajemy nowe zdjęcia.

Kominy Dwuścienne - systemy kominowe wolnostojące Kominy ocieplane, zazwyczaj montowane na zewnątrz budynków gdy brak tradycyjnego komina. Stosowane w dużych kotłowniach, do urządzeń przemysłowych, ale także do domów jednorodzinnych.


Komin dwuścienny Komin ocieplany widok z dołu Komin wolnostojący - widoczne uchwyty Komin dwuścienny kwasoodporny, średnica fi 200, do paleniska otwartego. Komin dwuścienny Komin ocieplany widok z dołu Komin wolnostojący - widoczne uchwyty Komin dwuścienny Komin ocieplany widok z dołu Komin dwuścienny kwasoodporny(nadstawka + wkład), średnica fi 600, do kotła przemysłowego. Na odciągach. Komin wolnostojący - widoczne uchwyty Komin dwuścienny Komin ocieplany widok z dołu Kominy odprowadzające parę z piekarni (obrazek 1). Komin dwuścienny do pieca na olej opałowy(obrazek 2). Komin dwuścienny w domu prywatnym, piec na paliwo stałe.(obrazek 3) Zakończenie komina wyprowadzone ponad szczyt dachu Zakończenie komina typu H Widok z bliska Komin ocieplony kwasoodporny, średnica fi 130, do pieca gazowego. Specyficzne zakończenie komina typu "H"

Wkłady Kominowe Wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej lub żaroodpornej. Montowane do istniejących juz kominów ceramicznych.


wkład kominowy - zakończenie Widok na wkład i daszek zakończenie komina powyżej szczytu Wkład okrągły kwasoodporny, średnica fi 180, do kominka.
Komin i daszek I raz jeszcze śrubka i obejma w daszku oczywiście z kwasówki Wkład kominowy okrągły, średnica fi 180, do kotła na ekogroszek.

Montaż Wkładu Kominowego. Zdjęcia pokazujące proces montażu wkładu kominowego w domu jednorodzinnym.


Trójnik prostokątny do pieca na paliwo stałe Wyczystka z ociekaczem Wyczystka - odprowadzenie ocieku Widoczne rozkucie w miejscu podłączenia pieca. Wstawiony trójnik z wyjściem prostokątnym(na wymiar czopucha). Na ścianie bocznej dla wygody dostępu umieszczona wyczystka(otwór rewizyjny). Pod wyczystką rurka odprowadzająca kondensat z ociekacza. Widok na dół wkładu kominowego, trójnik i wyczystka Trójnik pod kątem 45 i redukcją, specjalnie do kominka Wyczystka na dole Montaż wkładu do kominka. Na górze trójnik w wyjściem pod kątem 45 i redukcją na rurę podłączeniową. Zamurowany trójnik i drugi do kominka Gotowe Widok po połączeniu rur i zamurowaniu otworów.

   
Nowak-Kominy Copyright © 2008